Madonas pilsētas domes kārtējā sēdē, kas notika 30. augustā, tika lemts par telpu nomu diviem jauniešu organizētiem projektiem.
Sēdē tika nolemts piekrist slēgt neapdzīvojamo telpu nomas līgumu uz septiņiem gadiem ar biedrību „Melnais piens" par telpu Madonā, Parka ielā 4, izmantošanu projekta „Jauniešu centrs MP e-music studio" realizēšanai, nosakot nomas maksu Ls 0,75 par kvadrātmetru mēnesī.
Uz septiņiem gadiem līgums tika noslēgts arī ar biedrību „Par un Pret", kas telpas Madonā, Augu ielā 27, varēs izmantot projekta „J2 (kvadrātā) = jaunieši jauniešiem" realizēšanai. Viņiem nomas maksa būs Ls 1.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS