23. augustā Alūksnē notika kārtējais "Ghetto Basket" ielu basketbola turnīra posms. Šajā posmā piedalījās 37 komandas un arī 2 komandas no Madonas BJSS.
20 komandas startēja vecākajā grupā – 1994. g. dz. un vecāki, 9 komandas sacentās jaunākajā grupā -1995. g. dz. un jaunāki, 8 komandas – meiteņu grupā. Uz šo posmu bija ieradušās arī komandas no Igaunijas – tās vecākajā grupā izcīnīja 2. vietu, jaunākajā grupā – arī 2. vietu, savukārt meiteņu konkurencē uzvarēja.
Pirmo reizi šajā "Ghetto Basket" Latvijas tūrē sacensību laikā tika fiksēts noteikumu pārkāpums – spēlētāja atklāts sitiens pret citu basketbolistu spēles laikā. Pēc šāda pavērsiena komanda tika diskvalificēta no šī posma.
Kā ierasts, Alūksnes posmā notika arī tālākā metiena konkurss, kurā uzvarēja alūksnietis Vilnis. Laimīgais uzvarētājs saņēma O!Kartes mobilā interneta priekšapmaksas komplektu un Goldensteitas "Warriors" basketbola bumbu ar Andra Biedriņa autogrāfu uz tās.
Jaunākajā grupā (1995. g. dz. un jaunāki) deviņu komandu konkurencē par čempioniem tika kronēti mūsu Madonas BJSS audzēkņi "Div ar pus vīri"
(R. Kolāts, M. Gailums, R. Actiņš, R. Iļčukovs), kas uzvarēja visos mačos. Otrajā vietā – ziemeļu kaimiņu komanda ar nosaukumu "Umbōlō Haa", trešie bija vietējie "Hot Souces".
Autors: AGNIS BEĶERIS,
treneris