SIA „Madonas siltums” šovasar izdevies īstenot kādu senu ieceri, proti, pie centralizētās siltumapgādes sistēmas tika pievienotas arī trīs mājas Kalna ielā, kas līdz šim tika apkurinātas no atsevišķas katlumājas un kur, nodrošinot siltumu, izmaksas bija ievērojami lielākas nekā pārējās katlumājās. Madonas pilsētā tā bija visneefektīvākā katlumāja.
— Par to, ka mums tas ir izdevies, esam īpaši priecīgi. Tāds nodoms mums bija jau sen, bet to nevarējām īstenot līdzekļu trūkuma dēļ, taču šovasar pēc divu gadu pūliņiem esam to paveikuši. Jūlijā katlumāja Kalna ielā tika iekonservēta, un nu arī šīs mājas iedzīvotāji, tāpat kā pārējie Madonas pilsētas iedzīvotāji, tiek nodrošināti ar karsto ūdeni visu diennakti, no kā iepriekš lielo izmaksu un mazā ūdens patēriņa dēļ bijām atteikušies: siltais ūdens tika padots tikai vakara stundās, — „Staru” informē SIA „Madonas siltums” valdes loceklis Uldis Lielvalodis, uzsverot, ka patlaban, vasarā, darbojas tikai viena katlumāja — Augu ielā. Tai ir pietiekama jauda, lai ar karsto ūdeni nodrošinātu visu pilsētu.
— Sākumā nedaudz bažījāmies, vai tai būs pa spēkam tik liela slodze. Taču bažas bija veltīgas. Karstais ūdens apkārt pilsētai tagad cirkulē no vienas katlumājas, — piebilst Uldis Lielvalodis.
Autors: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto
Autors: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto