Vēl pirms pasaules BMX čempionāta Dienvidāfrikā Māris Štrombergs un Ivo Lakučs viesojās Madonā, kur tikās ar BMX kluba “Madona” dalībniekiem, kā arī pastrādāja pie trases pilnveidošanas.
— Pats draudzīgākais, sirsnīgākais, atsaucīgākais, vienkāršākais kolektīvs, kam nekad nevarēs atteikt kādu paraugtreniņu vai padomu, — pēc tikšanās uzsvēra Māris Štrombergs.
Viņa vērtējumā, Madonā bijusi ļoti labi pavadīta dienas otrā daļa. — Kopā ar Madonas jaunajiem braucējiem uztaisījām labu treniņu. “Piešāvām” ļoti ātro Madonas BMX trasi un guvām pozitīvas emocijas no tik sirsnīgiem cilvēkiem.
Lai uzlabotu Madonas BMX trasi, vēl tuvākajā laikā plānots asfaltēt virāžas.
Autors: I. SMILGA
KRISTAPA BRUTĀNA foto
Autors: I. SMILGA
KRISTAPA BRUTĀNA foto