3. augustā “Ghetto Basket” Latvijas tūres Madonas posmā, aizvadot asas un ļoti smagas cīņas pusfinālā un finālā, uzvaru un ceļazīmi uz superfinālu izcīnīja komanda “Preiļi”.
Finālā Didzis Bērziņš un Co ar rezultātu 15 : 12 apspēlēja vietējo komandu “Caurā keda” (Emīls Ozoliņš, Jānis Burkevičs, Miķelis Liberts, Ernests Lazdups).
“Preiļi” apakšgrupu turnīrā piedzīvoja vienīgo zaudējumu pret komandu “Mazais” ( 9 : 11), taču, spēlējot sekmīgi, ar lielu gribasspēku un cīņassparu aizkļuva līdz finālam un uzvarēja. Savukārt komanda “Mazais” šoreiz palika 3. vietā.
1995. gadā dzimušo un jaunāku zēnu piecu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja komanda “Green”, kas grupu turnīrā zaudēja tikai vienu spēli. Izslēgšanas mačos “zaļie” spēja pierādīt, ka ir šī posma spēcīgākā komanda. Otrajā vietā — komanda “Keda”, savukārt godalgotajā trešajā vietā — “Hot Souces”.
Madonā norisinājās cīņas arī “mazulīšu” grupā — 1999. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji. Šajā grupā spēle notika 2 pret 2, līdz pieciem punktiem. Uzvaru turnīrā emocijām bagātās spēlēs izcīnīja duets Dairis un Elmārs.
Arī šoreiz Madonā norisinājās jau par tradīciju kļuvušais saldējuma ātrsūkāšanas konkurss dāmām. Šeit, Priežu kalna laukumā, kur notika sacensības, piekrišana šim konkursam bija tik liela, ka tika rīkoti pat divi konkursi.
Savukārt sadarbībā ar “Krūmiņa beķereju” pirmo reizi “Ghetto Basket” vēsturē notika eklēru ēšanas sacensības vīriem.
“Ghetto Basket” Madonas posma godalgoto vietu ieguvējām tika balvas no “Krūmiņa beķerejas”, “Mangaļiem” un “Garnier”. Paldies par atbalstu arī PII “Priedīte” vadītājai Līgai Preisei.
Autors: SANDRA BRŪNA