31. jūlijā
Madonā, pa Rīgas ielu, 1976. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (1,84 promiles).
Madonā, pa Avotu ielu, 1987. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,20 promiļu).
1. augustā
Madonas novadā, pa autoceļu Madona-Pļaviņas, 1940. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu VAZ alkohola reibumā (2,54 promiles).
Kvadricikla avārijā – bojāgājušais
Madonas novadā sestdien rīta pusē gājis bojā vīrietis, kurš nav novaldījis kvadriciklu, informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs.
Negadījums notika ap pulksten 9 no rīta uz autoceļa Šļakāni-Ielāpi, kad 1972. gadā dzimis vīrietis nenovaldīja kvadriciklu, nokrita no tā un atsitās pret koku. Vīrietis gāja bojā.
Kopumā iepriekšējā diennaktī Latvijā notikušas 38 avārijas, no kurām 25 reģistrētas Rīgas reģionā. Cilvēki cietuši desmit ceļu satiksmes negadījumos.
Vēl sestdien pie stūres reibumā pieķerti 52 vadītāji, no kuriem 26 bija iedzēruši sēdušies pie automašīnas stūres, pārējie vadījuši velosipēdus vai motociklus.
Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore