Vakar Saieta laukumā, pasargāts no lietus mākoņiem, kas Madonai pāri blīvējās jau pāris stundu vēlāk, pirmo skolas dienu jaunajā mācību gadā atzīmēja Madonas Valsts ģimnāzijas kolektīvs.
– Ir pienācis brīdis atgādināt par laika grafiku, jauniem uzdevumiem un grūtībām, – uzrunājot skolas saimi, teica ģimnāzijas direktore Vanda Maderniece. Viņa norādīja, ka 1. septembris izglītības darbiniekiem atnācis ar priecīgu ziņu, jo tepat līdzās – Cesvainē – atklāta jauna skolas ēka. – Tas nozīmē, ka sapņi un gaišās cerības reiz piepildās, – pauda direktore, – un arī mums ir liela cerība – ģimnāzijas piebūves nepieciešamība.
Izglītības iestādes vadītāja akcentēja, ka skola ir vieta, kur audzēkņiem tiek dots starta signāls un spārni nākamajam lidojumam. „Izglītošanās ir mūsu spēka avots, un šo gadu esam nolēmuši iekrāsot violetā krāsā, kas simbolizē kopīgas cerības un dzīves gudrību."
Madonas Valsts ģimnāzijā šogad mācības uzsāk 376 skolēni, ir uzņemtas četras 10. klases (audzinātājas Aija Šmeisa, Vija Bebriša, Ārija Fārte, Agnese Caune) un viena 7. klase (audzinātāja Kristīne Lukaševica). Skolotāju kolektīvu jaunajā darba cēlienā papildina 3 jauni skolotāji: vizuālo mākslu un mājturību ģimnāzijā mācīs Zane Beģe-Begge, sporta nodarbības pasniegs Jānis Švika, bet teātra un skatuves runas pulciņu vadīs Elīna Kuple, kas darbosies arī ģimnāzijas bibliotēkā un lasītavā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.09.2007.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto