Svētdien, 1. augustā, pulksten 11 Madonas katoļu baznīcā savā pēdējā pastorālajā vizītē ieradīsies arhibīskaps Jānis Pujats.
– Tā būs arhibīskapa pēdējā svētdiena, kad viņš kalpos savā amatā, – komentē priesteris Rihards Rasnacis. – Ar to kardināls noslēgs savu pastorālo darbu, jo 8. augustā notiks jaunā bīskapa iesvētīšana, bet 15. augustā – Dievmātei veltītie svētki Aglonā.
Parasti svētdienās Madonas katoļu baznīcā ir divi dievkalpojumi. Sakarā ar augsto viesi šoreiz visi draudzes ļaudis aicināti uz dievkalpojumu pulksten 11. Dievkalpojums notiks baznīcas dārzā, tātad vietas pietiks gan Madonas, gan apkārtējo draudžu dalībniekiem. – Tiks dalīts iestiprināšanas sakraments, – piebilst Rihards Rasnacis.
Priesteris informē, ka no 27. līdz 29. jūlijam baznīcā notiek ministrantu apmācība. „Trīs zēni no Cesvaines, seši no Madonas mācās liturģisko kalpošanu, lai bīskapa vizītes laikā varētu zinoši piekalpot. 29. jūlijā kopā ar apmācāmajiem dosimies uz Krāslavu, kur ministrantiem (arī puišiem no Latgales) būs sporta aktivitātes, tiks izspēlēts futbola mačs."
Autore: INESE ELSIŅA