No 18. jūlija līdz 7. augustam Jēkabpils novada Zasas vidusskolā notiek valsts mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju un Latvijas 34. skolēnu zinātniskās konferences laureātu nometne „Alfa".
Šodien, 29. jūlijā, ikgadējo vasaras skolu semināru „Alfa" apmeklēs izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe.
Nometne notiek 43. reizi, un tajā piedalās 47 labākie skolēni no visas Latvijas. Diemžēl Madonas reģiona skolēni šogad uz nometni nav aicināti.
Autore: INESE ELSIŅA