PRAULIENAS pagasta Vistiņlejas kapos aizvadītajā sestdienā notika kapusvētki.
– Kapu teritorijas sakārtošana un gatavošanās tiem aizņēma lielu laiku. Kapu pārzines Intas Pekšas vadībā strādā gan simtlatnieki, gan GMI saņēmēji, gan īpašumu apsaimniekošanas nodaļas strādnieki. Cilvēki uz darbu brauca jau piecos no rīta, lai būtu vieglāk lielo karstumu pārlaist. Teritorija tika sakopta, nešķirojot, vai tas ir pagasta vai atsevišķos gadījumos piederīgo pienākums. Tika pievestas smiltis, ūdens, atkritumu konteineri, sadedzinātas vecās lapas un gruži, sakopti celiņi, – stāsta pagasta pārvaldes īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Rihards Saulītis. – No lielākiem darbiem Kohēzijas fonda ietvaros šobrīd pagastā pabeigti darbi pie triju atkritumu izgāztuvju rekultivācijas, tās tikai vēl jānodod ekspluatācijā, savukārt augustā, kad no atvaļinājumiem atgriezīsies īpašuma apsaimniekošanas nodaļās vīri, sāksies darbi pie Praulienas pamatskolas – jāpielabo jumts, kas ziemā tika bojāts, notekcaurules utt.
Autore: BAIBA MIGLONE