Rollertour ceturtā sezona tika atklāta 17. jūlijā Rīgā, Uzvaras parkā, bet sacensību 2. posma braucieni ar rollerslēpēm paredzēti 31. jūlijā Madonā, sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" rollerslēpošanas trasē.
Madonā Rollertour 2. posma sacensības vienlaicīgi būs arī Latvijas Slēpošanas savienības Latvijas čempionāts rollerslēpošanā klasiskajā stilā. Rollerslēpes 2. posmā sacensību dalībniekiem nodrošinās firma "Ski-go".
Uzvaras parkā rīkotajās rollerslēpošanas sacensībās nācās pacīnīties masu startā (1200-2400 m). Lielais karstums ietekmēja dalībnieku skaitu, jo piedalījās 57 sportisti no Cēsīm, Madonas, Krāslavas un viesi no Lietuvas.
Sacensību nolikums un dalībnieku reģistrācija interneta mājas lapā www.rollertour.lv.
Rollertour sacensības turpināsies līdz pat rudenim, un pēc Madonas posma 29. augustā dalībnieki spēkiem mērosies Priekuļos, 4. septembrī – Cēsīs, 2. oktobrī tūre noslēgsies ar maratonu Priekuļos.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva