DZELZAVAS speciālajā internātpamatskolā pirmās tikšanās un atkalsatikšanās vakar, 3. septembrī, sākās pulksten 12 – kamēr visi sabrauca no tuvienes un tālienes, kamēr iekārtojās internātā. – Vajadzētu jau būt visiem 129 audzēkņiem, – uzskata skolas direktore Anita Dadze.
Kas no jauna? Ir gan – pilnībā izremontēts un ar jaunām mēbelēm aprīkots mājturības kabinets, kur mācīsies ēdienu gatavošanu, šūšanu un daudz ko citu. Sāks strādāt jauns amatu mācības skolotājs. Izremontētas divas no trim kāpnēm. Kopš pagājušā mācību gada mums ir arī pacēlājs. Ir trīs audzēkņi invalīda ratiņos. Pirmajā klasē ir 4 bērni, bet 1.-3. apvienotajā klasē kopā būs 10 bērnu. Kadru sastāvā īpašu izmaiņu nav. Jau trīs gadus ēdināšanu nodrošina Eiropas līmeņa skolas virtuve ar modernu aprīkojumu un četrreizēju ēdināšanu dienā.
Autore: ASTRA ZAGORSKA