Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ar entuziasmu vien ir par maz!

Redakcija

Autors • 10.07.2010.

Ar entuziasmu vien ir par maz!
Burtu lielums

Divas dienas Bauskā risinājās LSVS 47. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā: basketbolā D-30+, K-35+; volejbolā D-30+, 35+ un K-35+; 40+; rokasbumbā dāmām D-35+; kungiem K-38+; 45+; minifutbolā K-35+, 40+, 45+. Madonas novada komanda (15 dalībnieki) startēja tikai vieglatlētikā.

Reizē ar LSVS 47. sporta spēlēm notika arī Baltijas republikas čempionāts. Komanda startēja raženi – 40 medaļas. Lielāko medaļu skaitu – 6 zelta godalgas – izcīnīja Zinaīda Rācenāja (D-65+) 400, 800 un 3000 metru skrējienos. Četras zelta medaļas Santai Jokumai (D-35+) lodes grūšanā un diska mešanā. Divas zelta un divas sudraba – Sanitai Kolnai (D-35+) 800 un 3000 metru skrējienos. Četras sudraba un 2 bronzas godalgas ieguva Dace Saulīte (S-50+) 3 km un 5 km soļošanā un 400 metru skrējienā. Zeltu augstlēkšanā un sudrabu šķēpa mešanā izcīnīja Anta Holste (S-35+). Līgai Platpīrei (D-55+) šoreiz tikai sudraba godalga šķēpa mešanā, bronzas – diska mešanā. Sudraba medaļu lodes grūšanā izcīnīja Gunta Mūrniece (D-40+). Komandu kuplināja arī Māra Rināsa (D-40+) 400 m un 800 m skrējienos.

Kungiem raženākais starts izdevās Vilnim Vaļkinam (K-45+) – zelts šķēpa mešanā, sudrabs tāllēkšanā un bronza augstlēkšanā. Uldim Sudāram (K-50+) zelts tāllēkšanā, sudrabs vesera mešanā. Pie bronzas medaļām tika Helmuts Polis (K-40+) 1500 m skrējienā, Eduards Lauris (K-50+) un Jānis Pildavs (K-40+) lodes grūšanā. Visiem trim bronzas ieguvējiem arī 4. vieta – 5000 m skrējienā, diska mešanā un šķēpa mešanā. Ceturtais bija arī Dainis Āboliņš (K-45+) 5000 metru skrējienā.

Komandu kopvērtējumi būs vēlāk. Novada komanda LSVS 47. sporta spēlēs tiek vērtēta 2. grupā (6 ieskaites) – 1. vieta pludmales volejbolā (K-50+), 2. vieta volejbolā (K-55+), 3. vieta slēpošanā un dambretē, 5. vieta riteņbraukšanā un volejbolā (K-50+).

Gribu pateikties Madonas novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu, samaksājot visu sporta veidu dalības maksas, transporta izdevumus uz Jelgavu, Daugavpili un Bausku un izmitināšanu Bauskā (Ls 36). Par uzturu gan bija jāgādā pašiem.

Paldies šoferim Dainim!

Autors: GUNĀRS MATS,
SVK valdes priekšsēdētāja vietnieks

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px