29. jūnijā notikušajā kārtējā Madonas novada domes sēdē deputāti izskatīja jautājumu arī par telpu nomas maksas samazināšanu uz laiku SIA „Ausmupe" un individuālā darba veicējam Valdim Balodim.
Gan SIA „Ausmupe", gan Valdis Balodis savu darbību veic Madonas sporta centrā, un, kā zināms, sporta aktivitātēm ir sezonāls raksturs, tādēļ dome saņēma iesniegumus ar lūgumu samazināt maksas apmēru par telpu nomu. Sēdē tika nolemts samazināt maksas apmēru par telpas nomu Madonas sporta centrā kafejnīcai „Zelta loks" (SIA „Ausmupe") par 50% 2010. gada jūlijā, augustā un septembrī, savukārt Valdim Balodim – par trenažieru zāles telpu nomu par 50% šā gada jūlijā, augustā un septembrī.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS