Viesu namā "Šubrakkrasti", no 29. jūnija līdz 2. jūlijam norisinājās jauno dīdžeju apmācību vasaras nometne.
Gan teoriju, gan praksi profesionālās pilnveides virzienā apguva 15 jauno dīdžeju, uzņemot lauku vides pozitīvo enerģiju.
– Trīs dienas mums visu laiku fonā skanēja mūzika, garlaicīgi nebija ne mirkli, un tagad, kad jaunieši devušies mājās, mūzikas pietrūkst, – atzina viesu nama saimniece Anita Aizstrauta.
Ar dīdžejiem nodibināti arī lietišķi kontakti.
Anita Aizstrauta aicinājusi viņus uz bērnu un jauniešu apvienības vasaras diskotēku, kas paredzēta 16. jūlijā Bērzaunes estrādē.
Autore: IVETA ŠMUGĀ