MĀRCIENAS pagastā ir daudz Līgu un Jāņu, tāpēc kopīga līgošana tika rīkota 23. jūnijā pagastnama pagalmā.
– Mūs vienoja ugunskurs. Priekšnesumus bija sagatavojuši pagasta pašdarbnieki – sieviešu vokālais ansamblis "Salve" un dramatiskais kolektīvs ar izrādi "Čaukstenes". Tas nekas, ka ballē nebija dzīvās mūzikas, bet ieraksti, jo kurš vēlējās, varēja arī uzdancot. Cienastam pagasta pārvalde bija sarūpējusi a/s "Lazdonas piensaimnieks" ķimeņu sieru, – pastāsta kultūras nama vadītāja Zanda Buzina. Pēc Līgo pasākuma Mārcienas pagasta pašdarbniekiem sākušās vasaras brīvdienas. Augustā paredzēta tikšanās ģimenes dienā, kam kopā ar sporta darba organizatoru top kultūras un aktīvās atpūtas programma.
Autore: IVETA ŠMUGĀ