Madonā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", nākamziem ir iespējams sarīkot starptautiskas slēpošanas sacensības – "Skandināvijas kausa" posmu, kas paredzēts 2011. gada februāra sākumā.
20. jūnijā izbraukuma sanāksmē sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" sprieda Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) prezidents un valdes priekšsēdētājs Vairis Brīze, atbildīgais par distanču slēpošanu Roberts Raimo, LSPA profesors Juris Grants, piedaloties Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram, sporta darba organizatoram Mārim Gailumam un Madonas BJSS direktoram Voldemāram Šmugajam.
Patlaban ir divas bāzes, kur varētu notikt "Skandināvijas kausa" posma starptautiskās sacensības distanču slēpošanā 2011. gadā – Siguldas "Reiņa trasē" un Madonas "Smeceres sila" trasēs.
Ņemot vērā, ka ar nākamo gadu "Skandināvijas kausa" izcīņas organizēšanā Latvijā tiks ieviests rotācijas princips un stafeti šo krāšņo sacensību rīkošanā no Siguldas visas iespējas pārņemt Madonai, komisija jau laikus izvērtē visus "par" un "pret".
LSS prezidents Vairis Brīze pēc tikšanās Madonā ir norādījis uz tiem priekšdarbiem, kas ir jāveic, lai prestižās starptautiskās slēpošanas sacensības varētu notikt Madonā – trases homologācija (ierādīšana kartē) un loģistika.
Nākamā komisijas sanāksme paredzēta 15. jūlijā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
MĀRA GAILUMA foto