Sestdien, 3. jūlijā, Madonas estrādē notiks grupas „Eolika" 30 gadu jubilejai veltītais vasaras lielkoncerts. Kopā ar grupu „Eolika" koncertā uzstāsies arī LNT šova „O! Kartes Akadēmija" dalībnieki.
Latvijas estrādes leģenda – grupa „Eolika" – savas pastāvēšanas 30. gadā dodas vērienīgā Latvijas turnejā. Pazīstamais kvartets – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Viktors Zemgals un Dainis Dobelnieks – aicina savus uzticamākos klausītājus un draugus uz patīkamu atkalredzēšanos. Turnejas laikā šogad ir paredzēti aptuveni 50 koncertu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, tostarp arī Īrijā un Baltijas jūrā, kad kvartets dosies koncertkruīzā uz Stokholmu.
Atkalredzēšanās
Lai gan vērienīgais LNT šovs „O! Kartes Akadēmija" jau pirms laba laiciņa ir beidzies, talantīgo jauniešu gaitas turpinās. Viņi ieraksta savas dziesmas, piedalās dažādos pasākumos, uzstājas kopā ar tautā iemīļotiem māksliniekiem. Kā viens no vasaras vērienīgākajiem notikumiem gan pašiem jauniešiem, gan viņu atbalstītājiem ir „O! Kartes Akadēmijas" koncertturneja, kas norisinās daudzās Latvijas pilsētās. Jaunie talanti jau pabijuši daudzviet Latvijā, tostarp 13. jūnija vakarā arī Madonas kultūras namā. Jāatzīst, ka klausītāju atsaucība bija patiešām liela. „Jo tālāk no Rīgas, jo atvērtāki un gaišāki cilvēki," tā vienā teikumā savas izjūtas pēc Madonas koncerta pauda meiteņu favorīts Mareks. Savukārt dziedošais policists Nikolajs Puzikovs visiem madoniešiem un pilsētas viesiem novēl negaistošu mīlestību, prieku sirsniņās un patiešām stipru veselību. „Tiekamies atkal Madonā!" viņš piebilst ar puisim tik raksturīgo silto acu skatienu un delverīgo dzirkstelīti.
Atbalsti bērnu atbalsta centra tapšanu Madonā!
Līdztekus koncerta baudījumam ikvienam būs iespēja atbalstīt labdarības biedrību „Caritas Madona" un biedrības ieceri – bērnu atbalsta centra „Billija" izveidošanu Madonā. „Tiks rīkota „O! Kartes Akadēmijas" dalībnieku mantu izsole, kuras ienākumus novirzīsim biedrības darbībai un bērnu atbalsta centra izveidei," informē pasākuma producents Juris Millers.
Savukārt tiem, kam patīk piedalīties konkursos, ir iespēja biļeti uz koncertu iegūt, atbildot uz diviem visnotaļ vienkāršiem jautājumiem:
1. Kādu balvu ieguva „O! Kartes Akadēmijas" uzvarētāja Samanta?
2. Cik koncerti ir paredzēti grupas „Eolika" šīs vasaras tūrē?
Savu atbildi uz jautājumiem, vārdu, uzvārdu un telefona numuru sūti uz e-pastu: [email protected] līdz 29. jūnijam, ar norādi „Konkursam". Izlozētas tiks 5 biļetes (ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi).
Biļetes uz jubilejas koncertu Madonas estrādē jau var iegādāties iepriekšpārdošanā kinoteātra „Vidzeme" kasē. Kā informē kasierīte Vija, vēl ir pieejamas biļetes par 3 latiem, vēlāk biļete maksās 4 latus. Veiksmi konkursā un uz tikšanos koncertā!
Autore: SANDRA ZARIŅA
AUTORES foto