MURMASTIENES pamatskolas skolotāji, ieskaitot direktori, apvienojušies biedrībā "Zemes bites". – Pašlaik sava projekta ietvaros gatavojam soliņus. Projekts tapa ar Madonas novada fonda un Hipotēku bankas atbalstu. Pirmais, ko paveicām pēc projekta apstiprināšanas, – stādījām košumkrūmus skolas parkā, tagad gatavojam soliņus, bet nākamais solis būs ābelīšu stādīšana, – saka skolotāja Edīte Andriksone, sākumskolas skolotāja, kas šoruden pēc kursu beigšanas mācīs sociālās zinības 5.-9. klasē.
– Cenšamies savas skolas labā kaut ko pamainīt, uzlabot savu iespēju robežās. Septembris skolās taču saistās arī ar apkārtnes sakopšanas pasākumiem. Ceram, ka projektu septembrī pabeigsim. Košumkrūmus apkārt skolai iestādījām maija pēdējās dienās. Doma gan bija, ka ābelītes ņemsim no Dobeles stādaudzētavas, taču tagad jāmeklē drošākie un izdevīgākie varianti, kas izslēdz slimības, – iecerēs dalās E. Andriksone.
Autore: ASTRA ZAGORSKA