Ar uzvarētāju apbalvošanu Madonas sporta centrā noslēgusies reģionālā skolēnu spartakiāde. Vienlaikus 27 jauniešiem tika pasniegtas Madonas sporta skolas beigšanas apliecības.
Tradicionāli skolēnu spartakiāde noritēja Madonas rajona robežās, bet, izveidojoties novadiem, piedalīties spartakiādē izvēlējās rajona teritorijā izveidoto novadu –
Madonas, Lubānas, Ērgļu, Cesvaines, Varakļānu – skolas.
A grupā no 10 vidusskolām spartakiādē piedalījās 8. Kopvērtējumā 1. vietu ieguva Madonas Valsts ģimnāzija, 2. vietu – Madonas pilsētas 1. vidusskola, 3. vietu – Varakļānu vidusskola. Kopvērtējuma ieskaitē tika ņemti vērā sasniegumi futbolā, basketbolā, volejbolā, slēpošanā, vieglatlētikā, krosā un "Vidusskolu kausa" izcīņā.
B grupā uzvarēja Madonas pilsētas 1. vidusskola, Kusas pamatskola un Madonas Valsts ģimnāzija.
C grupā, vērtējot rezultātus basketbolā, futbolā, volejbolā, četrcīņā, slēpošanā un krosā, 1. vietā – Kusas pamatskola, 2. – Madonas pilsētas 1. vidusskola, bet 3. – Praulienas pamatskola.
D grupā, kur kopvērtējumā tika iekļauts basketbols, futbols, tautas bumba, četrcīņa, slēpošana un kross, 1. vietā – Madonas pilsētas 1. vidusskola, 2. vietā – Kalsnavas pamatskola, 3. – Praulienas pamatskola.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AUTORES foto