6. jūnijā Madonā novada svētku ietvaros laukumā pie Priežu kalniņa notika ielu basketbola sacensības "Topbumba 2010".
Šovasar šīs sacensības norisinās jau 17. reizi. Pirmajā posmā piedalījās 37 komandas piecās vecuma grupās.
D grupā (1998. g. dz. un jaunāki zēni) trīs komandu konkurencē uzvaru izcīnīja "Madonas Bulls" (G. Vizāns, R. Čakstiņš, M. Kalniņš). C grupā (1996.-1997. g. dz. zēni) piecu komandu konkurencē uzvarēja komanda "GREEN" (K. Bitels, J. Svilis, J. Grandāns, R. Kolāts). B grupā (1994.-1995. g. dz. jaunieši) piecu komandu konkurencē labākie bija "Tupaki" (L. Kārkliņš, K. Liberts, S. Beķeris, K. Danieks). A grupā (1992.-1993. g. dz. jaunieši) starp deviņām komandām labākā bija "BEVERLY HILLS" (H. Fiņķis, R. Zemītis, J. Karzjuks). V grupā (1991. g. dz. un vecāki vīri) 13 komandu konkurencē uzvarēja komanda "Garšo" (S. Mežapuķe, V. Krieviņš, R. Driķis).
Soda metienu konkursā precīzākais bija Edgars Bērziņš, bet 3 punktu metienos uzvarēja Artūrs Škute.
Uz tikšanos 2. posma sacensībās 4. jūlijā!
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto