Noslēgumam tuvojas Madonas novada pašvaldības sadarbībā ar florbola klubu „Madona" rīkotais Madonas novada 1. atklātais čempionāts florbolā, kurā piedalās 10 komandu.
Kā jau norāda pats čempionāta nosaukums, tajā piedalīties varēja arī komandas, kuru dalībnieki nav no Madonas novada. Līdzās jau ierastajām komandām no Madonas (4 komandas), Kalsnavas (2 komandas) un Kusas (1 komanda) čempionātā piedalījās arī jēkabpilieši un gulbenieši, kur florbols tikai sāk attīstīties, savukārt rēzekniešu komandu nosacīti jau var saukt par vietējiem, jo spēlētāji no šīs pilsētas pēdējās divās sezonās kuplināja Madonas 1. līgas komandu.
Čempionāta struktūra paredzēja katrai komandai vienu savstarpējo spēli (spēles laiks – 3 x 10 minūtes). Interesantās un spraigās cīņās tika noskaidrotas četras labākās komandas, kas savā starpā sadalīs goda pjedestālu. Šopiektdien Madonas sporta centrā pulksten 19 pirmo izslēgšanas spēli par trešo vietu aizvadīs „Pažarnieki" (Madona), kas pēc apļa turnīra ieņēma 2. vietu, kuri cīnīsies ar „Kalsnavu", kas pēc apļa turnīra palika 4. vietā. Savukārt pēc šīs spēles pulksten 21 norisināsies pirmā spēle par zelta medaļu, kurā sacentīsies „Madonas patriots" (Madona) un „Valters & GR" (Rēzekne). Jau sestdien pulksten 10 abas komandas aizvadīs otru savstarpējo spēli, un uzvarētājs tiks noskaidrots, summējot abu spēļu rezultātu.
Interesantas būs spēles gan par 3. vietu, gan vēl jo vairāk – 1. vietu. Jāatgādina, ka pērn – pēdējā Madonas rajona čempionātā – uzvarētāja laurus plūca rēzeknieši, aiz sevis atstājot abas Madonas komandas. Ceturto vietu ieņēma Kalsnavas komanda. Šis pats komandu kvartets (sastāvi gan nedaudz pamainījušies) par medaļām cīnīsies arī šogad. Visi, kurus interesē ātrā, dinamiskā un brīžiem arī agresīvā (teju vai katrā mačā tiek gūta kāda trauma) florbola spēle, tiek laipni aicināti uz Madonas sporta centru atbalstīt savu favorītkomandu.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AUTORA foto