Madonas novada svētku ietvaros svētdien, 6. jūnijā, Madonā, Priežu kalniņa laukumā, notiks ielu basketbola "Topbumba 2010" pirmā posma sacensības. Pieteikšanās – līdz 4. jūnija pulksten 15.
Par sacensībām stāsta galvenais tiesnesis Agnis Beķeris: – Priežu kalniņā ielu basketbola turnīrs notiek katru vasaru, tradīcijai jau ir pietiekami ilga vēsture – šogad pulcēsimies 17. reizi.
Pirmā posma sacensību atklāšana un spēles sāksies pulksten 11, bet no pulksten 9.30 līdz 10.30 – komandu pārreģistrēšanās (uzrādot personu apliecinošu dokumentu). Sacensību dienā pieteikumus nepieņems, tāpēc komandas aicinātas pieteikties laikus.
Ielu basketbola komandas sacentīsies pa vecuma grupām:
D – 1998.-1999. g. dz. un jaunāki zēni, C – 1996.-1997. g. dz. zēni, B – 1994.-1995. g. dz. jaunieši, A – 1992.-1993. g. dz. jaunieši, V – 1991. g. dz. un vecāki vīri. Dalības maksa: A, B, C, D grupā – Ls 1,50 no dalībnieka, V grupā – Ls 2 no dalībnieka.
Autore: IVETA ŠMUGĀ