Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Neļausim iznīcināt slimnīcu!

Redakcija

Autors • 27.05.2010.

Burtu lielums

Es nezinu, kā lai nosauc Veselības ministrijas attieksmi attiecībā pret reģionālajām, tajā skaitā Madonas slimnīcu. Es pati nesen ārstējos slimnīcā pie dakteres Vindeles un esmu ļoti pateicīga terapijas nodaļas kolektīvam. Labi speciālisti, tīrība, kārtība, laipnība –
to var sacīt par visiem darbiniekiem. Ēdiens garšīgs un pietiekams, telpas gaišas un tīras.

Madonas novads ir liels, iedzīvotāju tajā daudz, tai skaitā ļoti daudz vecu cilvēku, kam garajā mūžā sakrājušās dažādas vainas. Ja nebūs slimnīcas, kurā ārstēties, daudzi vecie cilvēki mirs, jo nevarēs meklēt medicīnisko palīdzību gandrīz teju vai pa visu Latviju.

Vai Rīgas kungiem mīkstie krēsli tik mīļi, ka viņi nespēj redzēt tālāk par savu degungalu un laukus vispār nepazīst? Nu nevar tik iztapīgi lēkāt pēc SVF un PB stabules! Te vajadzētu aicināt arī Valsts prezidentu un Ministru prezidentu, lai pārbauda, vai tiešām Madonas slimnīca jālikvidē. Tā jau var likvidēties līdz kliņķim.

Autore: TAIGA ODNORĀLE,
79 gadus veca pensionāre Ļaudonas pagastā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px