Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Madonieši rāda meistarības klasi

Redakcija

Autors • 27.05.2010.

Burtu lielums

19. maijā Rīgā pie "Elkor Plaza" norisinājās Swedbank Latvijas skolu čempionāts ielu basketbolā. Šis jau bija septītais šāda veida turnīrs, kur labus panākumus guva arī madonieši. Madonas Valsts ģimnāzijas komanda – M. Rudovičs, M. Cīrulis un R. Zemītis – savā vecuma grupā kļuva par čempioniem.

Šogad zem basketbola groziem pulcējās 156 komandas, kas pārstāvēja skolas no 37 Latvijas pilsētām. Spēles norisinājās, izmantojot 20 basketbola grozus. Paralēli sacensībām dalībnieki varēja vērot skeiteru paraugdemonstrējumus. Ar dejām uzstājās arī karsējmeiteņu grupas. Sacensību norisi vadīja Raimonds Bergmanis.

Visas dienas laikā tika noskaidrotas labākās komandas 12 vecuma grupās. Pirmo reizi šāda veida turnīrā piedalījās komandas no augstskolām. Jau tradicionāli skolēni cīnās ne tikai par individuālajām balvām, bet arī par punktiem skolu kopvērtējumam.
No Madonas šajā pasākumā piedalījās trīs komandas – divas pārstāvēja Madonas Valsts ģimnāziju, viena – Madonas pilsētas 1. vidusskolu.

6. vietu savā vecuma grupā izcīnīja Madonas pilsētas 1. vidusskolas komanda, kurā spēlēja S. Beķeris, K. Liberts un K. Danieks.

Z-10 vecuma grupā Madonas Valsts ģimnāzijas komanda ne bez grūtībām (ar vienu zaudējumu) tika tālākajās cīņās no savas apakšgrupas. Katra nākamā spēle jau bija par augstākajām vietām, un tas šai komandai izdevās veiksmīgi. M. Rudovičs, M. Cīrulis un R. Zemītis aizspēlējās līdz pat finālam un finālā spēles pagarinājumā, M. Cīrulim raidot grozā akrobātisku metienu, kļuva par šā gada Latvijas skolu čempionāta basketbolā čempioniem.

Sīkāka informācija par sacensību rezultātiem un foto galerija pieejama www.sacensibas.lv.

Maijā Madonas BJSS basketbola nodaļā Madonas pilsētas sporta centrā katru dienu uzņem 1999. g. dzimušus zēnus, lai komplektētu komandu nākamajai sezonai SJBL.
Madonas sporta skolas basketbola nodaļas treneri saka lielu paldies audzēkņiem par izturību šajā sezonā. Ceram tikties jau 5. jūnijā Madonā, strītbola laukumos pie Priežu kalniņa, kad 17. reizi norisināsies "Topbumba" – 1. posma sacensības.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px