VARAKĻĀNU vidusskolā piektdien pēdējo skolas dienu 9. klasei ieskandināja pulksten 10, bet 12. klasei – pulksten 11.
Kā atzīst Varakļānu vidusskolas direktora vietniece mācību darbā Anita Saleniece, 12. klases skolēni šogad bijuši ļoti apzinīgi mācībās, jo pēdējais gads skolā uzliek tādu kā atbildības izjūtu. Tāpat arī 9. klasē bērni bijuši ļoti centīgi. Anita Saleniece turpina: – 9. klasē ir trīs skolēni, kas, tā teikt, atrodas zinību kalna pakājē. Viņi eksāmenus šogad nekārtos, bet gan atkārtoti turpinās mācības nākamajā gadā. Kopumā pēdējais zvans pagāja ļoti jauki un sirsnīgi, pa vidu svinīgām uzrunām bija arī dažādi uzvedumi.
Autore: LAURA VOITIŅA