Pirms gadiem deviņiem mūs, trīs skolotājas, mācītājs Ingus Dāboliņš aicināja kalpot svētdienas skolā.
Tā sākās mūsu sadarbība draudzē. Svētdienas skolas nozare bija viena no Jūsu prioritātēm, to sajutām, kopīgi realizējot dažādas idejas – gan pirmās Sadraudzības dienas Gustavskolā (2002. g.), gan pārgājienu „Baltā jēriņa piedzīvojumi" (2003. g.), gan telšu nometnes Mācītājmuižā un iekārtojot tur „Nometņu salu". Svētdienas skolas bērniem bija iespēja piedalīties dievkalpojumos pansionātā; brīnišķīgās rudens ekskursijās; Madonā varēja notikt LELB kristīgie pasākumi ar Liepājas leļļu teātra izrādēm un radošajām darbnīcām! Paldies par to, ka bijāt ar mums kopā ģimeņu dievkalpojumos, svētkos, sportiskajās stafetēs, talkās un nakts trasītēs! Lai Dievs svētī Jūsu Ceļu!
Autore: NADJA NIEDRĪTE,
svētdienas skolas darba koordinatore