Pēc Lieldienām mēs saņēmām zīmēšanas konkursa nolikumu. Mēs. 3.a klases skolēni, nolēmām piedalīties. Zinājām – darbiņiem jābūt lieliem un skaistiem.
Ķērāmies pie darba. Vispirms pludinājām fonu – dabas ainavu. Tad sākām kolāžas darbus. Galvenie varoņi bija Lieldienu zaķi. Viņi šūpojās dažādās šūpolēs. Krāsainās Lieldienu oliņas bija paslēptas gan pūpolos, gan pavasara zālītē.
Paši priecājāmies par paveikto. Pēc mēneša prieka ziņa: "3.a klase ir zīmēšanas konkursa uzvarētāja! Lūdzam ekskursijā uz "Balticovo"!"
Viss brauciens – par brīvu. Tad gan skanēja gaviles!
10. maijā mēs ciemojāmies "Balticovo". Paldies žūrijas komisijai, ka uzvarētāji bijām mēs!
Autore: ANETE ŠĶĒLE
3.a klasē Madonas pilsētas
1. vidusskolā