Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Zaļais meža koris noslēdz koncerttūri Madonā

Redakcija

Autors • 14.05.2010.

Zaļais meža koris noslēdz koncerttūri Madonā
Burtu lielums

Daudziem droši vien vēl joprojām dzīvā atmiņā ir TV3 šovs „Koru kari 2", kas noslēdzās pērnā gada 22. novembrī ar Ievas Kerēvicas un Madonas Zaļā meža kora uzvaru. Par kori nobalsoja 43 tūkstoši, un tas ieguva solīto balvu – 15 000 eiro no DnB Nord bankas, ko dāvināja Madonas slimnīcas dzemdību nodaļai jaundzimušo bērniņu reanimācijas galda un aparatūras iegādei.

Ir pagājis nepilns pusgads kopš šīs uzvaras, kura laikā bijis daudz priecīgu un saviļņojošu brīžu. Madonas slimnīcas dzemdību nodaļa ir ieguvusi jaunu dzemdību galdu un šajās dienās – arī jaundzimušo reanimācijas galdu. Tas gan vēl jāaprobē, un tad jau tas noteikti kalpos savam mērķim un palīdzēs jaundzimušajiem viņu pirmajos dzīvības mirkļos. Korim iznācis mūzikas albums, kas tapis Mārtiņa Burkevica studijā sadarbībā ar "Igo mūzikas menedžmentu" un mūzikas izdevniecību "Antena", kurā iekļauts 12 dziesmu.

Savukārt aizvadītajā piektdienā noslēdzās kora koncertturneja pa visu Latviju, kas 10. janvārī tika atklāta ar koncertu Madonas kultūras namā. – Šodien ir mazliet skumjš brīdis, jo tiek noslēgta mūsu koncerttūre, kas sākās pirms četriem mēnešiem. Madonā mēs to sākām, te arī to beidzam. Mēs esam ļoti priecīgi, ka, neraugoties uz visām likstām un aizņemtību, lai arī nepilnā sastāvā, tomēr esam sanākuši kopā te – savās mājās – Madonas kultūras namā – un varam dziedāt jums un dziedāt kopā ar jums. Savukārt 6. jūnijā Dzintaru koncertzālē mums būs kopīgs koncerts ar Oranžo kori, kurā, protams, mēs gaidīsim arī jūs, savus mājiniekus, – klausītājus uzrunāja kora vadītāja Ieva Kerēvica.

Skatītāji skaļus aplausus veltīja arī kora īpašajam viesim Igo, kas slimības dēļ gan uz koncertu nebija ieradies. Ieva pateicās visiem, kas palīdzējuši korim viņu garajā un saspringtajā koncerttūrē, kurā koris neapšaubāmi ir ieguvis vērtīgu pieredzi. – Es vienmēr visos koncertos esmu teikusi milzīgu paldies publikai par to, ka viņi mūs atbalstīja TV šova laikā un ziedoja naudu. Es šo paldies teicu arī Madonas slimnīcas vārdā, atgādinot, cik svarīgi ir būt kopā, varbūt pat ne klātienē, bet domās, sirdī. Kopā mēs vienmēr varam sasniegt cēlus mērķus. Un mums tas izdevās. Paldies jums!

Autore: BAIBA MIGLONE

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px