Jau ceturto gadu notiek Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles „ZZ Čempionāts" – sacensības radošos un netradicionālos sporta veidos sporta skolotāja Ufo virsvadībā. Šī čempionāta galvenie organizētāji ir „Zelta zivtiņa" un „Avantis" kopā ar citiem atbalstītājiem.
Lai piedalītos pusfināla sacensībās, mums bija jāizpilda vairāki radošie mājasdarbi. Tas nenācās viegli. Klasei bija jāstrādā saliedēti, draudzīgi un ļoti radoši. Tas arī bija pats grūtākais, jo mums katram bija savas idejas, daudzi viedokļi, bet maz laika. Taču mums tas izdevās!
Izpildījuši mājasdarbus, satraukuma pilni, 5. maijā devāmies uz Cēsīm, lai pierādītu un apliecinātu savu varēšanu pusfinālā. Nācās cīnīties arī pret citām Madonas novada skolu klasēm.
Tika pildīti interesanti un dažādi uzdevumi, kuros bija jādemonstrē ne tikai sportiskā veiklība, spēks, ātrums, bet arī zināšanas par Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju, politiku, sportu, mākslu un kultūru.
Cīnījāmies sparīgi un aizrautīgi, lai uzveiktu pretiniekus. Visvairāk jūsmojām par piepūšamo šķēršļu joslu, jo tajā varējām parādīt, cik esam saliedēti un ātri. Dažos uzdevumos bijām līderos, bet citos veiksme nebija mūsu sabiedrotā. Pašus stiprināja un spārnoja mūsu sportiskais sauklis „Neesi šodien tā kā lempis, labāk esi ZZ čempis!".
Patiesi lepojamies ar savu klases audzinātāju Arnitu Krīgeri, kas uzvarēja skolotāju sacensībās un balvā ieguva kruīza ceļojumu ar prāmi maršrutā Rīga-Stokholma. Izrādījās, ka mūsu skolotājai ir „zelta kāja" soda sitienos futbolā, kas nesa šo veiksmi.
Paši ar savu sportiski radošo sniegumu esam apmierināti. Ieguvām ISIC simpātiju balvu, kopā pavadītu laiku, daudz pozitīvu emociju, pieredzi un vēl lielāku cīņassparu piedalīties nākamajās spēlēs, lai sasniegtu labākus rezultātus.
Aicinām arī citus apvienoties, saņemties un piedalīties. Tas ir tā vērts!
Autore: BEĀTE ROZNIECE,
Madonas pilsētas 1. vidusskolas
8.b klases skolniece