25. aprīlī Priekuļos noritēja kvalifikācijas cīņas kikboksā un boksā, un Madonas kikbokseri un bokseri tajās piedalījās ar komandu sešu cilvēku sastāvā.
Šoreiz mūsu sniegums bija krietni ražīgāks, nekā iepriekš, jo tika izcīnītas trīs uzvaras. Vispirms iepriecināja Nauris Broks, kam šī uzvara bija pirmā viņa boksera karjerā. Nauris bija pārāks par savu pretinieku, pabeidzot cīņu ar redzamu pārsvaru. Arī Jānis Līcītis izcīnīja uzvaru. Taktiski nogaidot un iepazīstot pretinieku pirmajā raundā, Jānis iesāka pretinieka sakaušanu otrajā un pabeidza trešajā raundā, ar asām sitienu sērijām divkārt aizsūtot pretinieku nokdaunā. Trešais uzvarētājs – Mārtiņš Vecozols, šī viņam bija pirmā iziešana ringā. Apliecinot savu potenciālu ar labām sitienu kombinācijām un pārvietošanos, kas pārsteidza pat pieredzējušos cīņu fanus, ar redzamu pārsvaru Mārtiņš pabeidza cīņu, divreiz aizsūtot pretinieku nokdaunā.
Nākamais lielais pasākums plānots Madonas pilsētas sporta centrā 15. maijā pulksten 18, kur notiks pirmās cīņas „būrī". Šāda veida pasākums Vidzemē būs pirmo reizi, tāpat kā pirmo reizi Madonā notiks cīņa pēc MMA noteikumiem, kā arī dažādu versiju kikboksa noteikumiem. Visi laipni aicināti novērtēt sportistu sniegumu, ieeja pasākumā – tikai Ls 3.
Autors: ANDREJS VĪTOLIŅŠ
EDGARA VEIPA foto