Degumnieku pamatskolā no 12. līdz 15. aprīlim noritēja projektu nedēļa, kas bija veltīta Dziesmu un deju svētkiem.
Projektu nedēļa noslēdzās ar nelielu koncertu skolas aktu zālē.
Deju kolektīvu vadītāja Daiga Rubene izlēma, ka kolektīviem, gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, laikus jāpārbauda savas prasmes, pirms doties uz novadu deju skati Madonā.
Abu deju kolektīvu sniegumu vērtēja neitrāla žūrijas komisija.
Divas dienas deju kolektīvi brauca uz Madonas kultūras namu uz mēģinājumiem, lai izdejotu skates dejas.
16. aprīlis gan dejotājiem, gan skolotājiem, gan vecākiem bija lielā diena – deju skate klāt! Pirms stāšanās žūrijas priekšā daudzus māca šaubas par to, vai viss izdosies un vai pēkšņi netiks aizmirsts kāds deju solis. Par laimi, viss noritēja veiksmīgi. Priecēja dejotāju starojošās acis, siltais smaids un spraigais dejas solis.
Degumnieku pamatskolas 3.-6. klašu dejotājus C grupā novērtēja atzinīgi – ar laureāta pakāpi (45 punkti), bet 5.-9. klašu dejotājiem – 1. pakāpe (44,17 punktu). Patiess gandarījums par šādiem rezultātiem, tas pierādīja, ka abu deju kolektīvu prasmes ir labā līmenī. Tas bija atbilstošs vērtējums tam ieguldījumam, ko mūsu dejotāji un vadītāja Daiga Rubene pēdējo divu gadu laikā ir veikuši, tiešām prieks par visiem.
Paldies dejotājiem, kolēģiem un vecākiem par atbalstu un lai visiem pietiek spēka un izturības! – Arī turpmāk esiet pozitīvi un radoši, – rosināja deju kolektīvu vadītāja Daiga Rubene.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA