ĒRGĻU saieta namā šovakar pulksten 18 visi interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar Ērgļu novada pašvaldības speciālistiem un domes deputātiem.
– Šādas tikšanās mums katru pavasari ir regulāras, – „Staram" pastāstīja Ērgļu novada domes sekretāre Ausma Rozenberga. – Ceturtdien mums ir kārtējā novada domes sēde, bet pēc tam – tikšanās saieta namā, kurā piedalīsies visi deputāti, arī pašvaldības dienestu, iestāžu vadītāji, domes administrācijas pārstāvji. Parasti jau visvairāk ir sadzīvisku jautājumu – par labiekārtošanas darbiem, ceļiem utt. Taču nevar teikt, ka interesentu būtu daudz. Visas aktualitātes cenšamies darīt zināmas ar „Ērgļu Ziņu" starpniecību, kas iznāk katru mēnesi. Iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt arī domes un komiteju sēdes, taču arī šo iespēju izmanto tikai retais, un arī tad lielākoties gadījumos, ja tiek skatīts konkrēts iesniegums. Bez tam katru mēnesi iedzīvotāji var tikties arī ar deputātiem, jo viņiem ir noteiktas tikšanās dienas un laiks.
Autore: BAIBA MIGLONE