Ceturtdien, 29. aprīlī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā aicināti tikties kluba „Pie kamīna" dalībnieki.
Kā allaž pilsētas pensionētos ļaudis sagaidīs virkne priekšnesumu. Šoreiz kamīna telpā viesosies Mārcienas šlāgeransamblis „Labākie gadi", vadītāja Aldona Gudrīte. Sarkaņu pamatskolas teātris „Piņģerotiņš", ko vada režisore Gunta Apele, rādīs G. Kārkliņa lugas „Ilzītes kliņģerītis" iestudējumu, un noslēgumā sekos Guntas Apeles stāstījums par ceļojumu uz Norvēģiju.
– Lūdzu pievērst uzmanību tam, ka tiksimies neierastā die-nā, – piebilst Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte.
Autore: INESE ELSIŅA