Ērgļu novada JUMURDAS pagasta pārvaldes vadītāja Agita Opincāne piekrīt – kaut arī savas pamatskolas te vairs nav, jumurdiešu bērni skolā jālaiž un jārūpējas par viņu iespējām iegūt izglītību. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad vēl nebija izveidots novads, tagad viss notiek vairāk centralizēti.
Šoruden uz 1. klasīti Ērgļu vidusskolā dosies trīs pirmklasnieki. Pēdējos gados tik daudz nemaz nebija bijis. Uzskatu, ka rudens ir "ražens", jo Ērgļos no 1. līdz 12. klasei mācās pavisam 34 Jumurdas bērni. Pirmklasnieki izmantos satiksmes autobusu, biļetes apmaksās pašvaldība. Māmiņas nāk uz Jumurdas pagasta pārvaldi un kopā ar sociālo darbinieci Ēriku Purviņu noskaidro, kāds atbalsts vajadzīgs ģimenei.
Autore: ASTRA ZAGORSKA