ĒRGĻU novada lauku saimnieki 27. aprīlī pulksten 10 aicināti uz semināru, kas notiks Ērgļu saieta namā.
Semināra organizatore – Ērgļu novada lauku attīstības speciāliste Diāna Suščenko – gaida Ērgļu, Jumurdas un Sausnējas zemes īpašniekus, lai vēl pirms lauku darbu sākuma pastāstītu par aktualitātēm. Piedalīsies Viduslatvijas Lauku attīstības biroja lauku attīstības speciāliste Anita Briška, kas stāstīs par platībmaksājumu pieteikumiem, par piedalīšanos lauksaimniecības skaitīšanā u. c. jautājumiem. Uzaicināti pārstāvji no Ģeotelpiskās informācijas aģentūras, kas prezentēs, kā ar interneta palīdzību var aplūkot zemes īpašuma kartes.
Apgūsit, kā virtuāli veikt dažādas darbības – noteikt kāda nogabala platību, izmērīt attālumu u. c.
Autore: IVETA ŠMUGĀ