Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika 16.augusts – 22.augusts

Redakcija

Autors • 22.08.2007.

Burtu lielums

16. AUGUSTĀ

-Ceļa posma Rēzekne – Jēkabpils 50. kilometrā aizturēts automašīnas OPEL vadītājs alkohola reibumā, kurš vadīja transporta līdzekli bez vadītāja apliecības.
-Ceļa Indrāni – Lubāna 1. kilometrā automašīnas VW PASSAT vadītājs, būdams alkohola reibumā, nobrauca no ceļa brauktuves, un automobīlis apgāzās.
-Ceļa Lazdona – Ļaudona 9. kilometrā automašīnas VOLVO vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas. Bojāta automašīna.


17. AUGUSTĀ

-Madonas slimnīcā ievietots 1966. g. dzimis vīrietis, kuram, veicot meža darbus Bērzaunes pagastā, uzkritis koks. Notikuma apstākļus noskaidro.
-Ceļa Madona – Kusa 3. km automašīnai AUDI A4 notika sadursme ar stirnu. Bojāta automašīna.
-Madonā, Saules ielā, no veikala "Maxima" trīs jaunieši mēģināja iznest preci, par to nesamaksājot.
-Madonas slimnīcā ievietots 1981. g. dzimis vīrietis, kuru Mārcienas pagastā piekāvuši trīs čigānu tautības vīrieši.

18. AUGUSTĀ

-Madonā, Raiņa ielā , dzīvoklī atrasts miris 1967. g. dzimis vīrietis ar durtu brūci. Uzsākts kriminālprocess, lietas apstākļus noskaidro.
-Cesvainē, Rīgas ielā, Lattelekom kabīnei 17.08. izsistas 5 stikla rūtis. Madonā, Raiņa ielā, fiziski aizskarta 1968.g. dzimusi sieviete.
-Vestienas pagastā, atpūtas kompleksa „Kadiķi" teritorijā, 1991.g.dzimusi jauniete vadījusi kvadraciklu , uz kura atradusies arī 1991. g. dzimusi pasažiere. Vadot kvadraciklu pāri dambja slūžu tiltam, tas iegāzās kraujā. Madonas slimnīcā ievietotas abas jaunietes, no gūtajām traumām 19.08. slimnīcā mirusi kvadracikla pasažiere. Uzsākts kriminālprocess, notikuma apstākļus noskaidro.

19. AUGUSTĀ

-Ceļa posmā Ērgļi – Jumurda avarējusi automašīna BMW, Madonas slimnīcā ievietots 1988. g. dzimis vīrietis.
-Cesvainē, stāvlaukumā uz Rīgas ielas, sabojātas automašīnas CHEVROLET AVEO labās priekšējās durvis.
Barkavas pagasta Brīvības ielā automašīnai FORD TRANSIT izsists sānu stikls.
-Ērgļu estrādē sabojātas betona kāpnes.

20. AUGUSTĀ

-Madonas slimnīcā ar grieztu brūci ievietots jaunietis no Praulienas pagasta. Traumas iegūšanas apstākļi tiek noskaidroti.
-Cesvainē, Raiņa ielas mājas pagalmā, no neaizslēgtas automašīnas MAZDA nozagts maks, kurā atradās nauda Ls 200,- un bankas kredītkartes.

21. AUGUSTĀ

-Lubānā, „Bērzulejās", dārzā nozāģēti augļu koki.
-Autoceļa Kusa – Cesvaine 1. kilometrā traktora T – 42 vadītājs nobrauca no ceļa, un traktors apgāzās. 1943. g. dzimušais traktora vadītājs ievietots Madonas slimnīcā.

22. AUGUSTĀ

-Uz ceļa Madona – Zelgauska pagaidām nenoskaidrots velosipēda vadītājs uzbraucis gājējai un notikuma vietu atstājis.
-Madonā, Rūpniecības ielā, pie dzelzceļa pārbrauktuves atrasts pagaidām nenoskaidrota vīrieša līķis. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.

Informāciju sagatavoja: INGRĪDA MAKARE
Madonas RPP vecākā speciāliste

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px