Ar spēli Madonas BJSS B-1 (1993. g. dz.) grupai 8. aprīlī Madonas sporta centrā noslēdzies regulārais čempionāts Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgā 2. divīzijā Austrumos.
10. martā aizvadījām spēles Jēkabpilī. C-2 (1996. g.) komanda cieta zaudējumu spēlē ar jēkabpiliešiem (47 : 63, J. Grandāns – 13 p.), C-1 (1995. g.) Komanda arī sāpīgi zaudēja mača izskaņā, kad pretinieku mestie trīspunktnieki, mistiski atsitoties pret vairogu, tomēr iekrita mūsu grozā (66 : 71, M. Gailums – 21 p.). B-2 grupas (1994. g.) puišu komandai liktenis bija tāds pats kā C-1 komandai, kad zaudējums piedzīvots pēdējās sekundēs (75 : 79, K. Liberts – 27 p.), bet šoreiz par visu "atriebās" vecākās – A – grupas (1991.-1992. g.) komanda, kas arī mača izskaņā uzveica pretiniekus (77 : 75, I. Pētersons, E. Bērziņš – 19 p.).
18. martā uzņēmām A grupas komandu no Cēsīm "Cēsis 2". Kā jau ierasts šai komandai, spēle gāja kā pa viļņiem, un mājās tika piedzīvots zaudējums (67 : 70, E. Bērziņš – 14 p.).
21. martā pie mums viesojās Daugavpils komandas. Treneris, kas Latvijas sieviešu basketbola līgā vada sieviešu DU komandu, veltīja ļoti atzinīgus un uzslavas bagātus vārdus mūsu jaunajam sporta centram. Spēlēs gan viņiem tik labi neklājās, jo zaudējumu Madonas BJSS cieta tikai pirmajā spēlē C-1 grupā (65 : 70, M. Gailums – 16 p.), bet sekoja uzvara B-2 grupas spēlē (92 : 54, K. Liberts – 29 p.) un A vecuma grupā (66 : 58, E. Bērziņš – 19 p.).
Aprīlī Madonas BJSS labākās komandas – B-1 un C-2 – dosies uz pārspēlēm cīnīties ar Rietumu labākajām komandām, un arī visas 5 vecuma grupu komandas mērosies spēkiem ar Rietumu otro labākās sporta skolas komandu – "Liepāja 2".
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto