VARAKĻĀNU kultūras namā šosestdien notiek Baltās svētdienas (pēc kristīgā kalendāra – nākamā svētdiena aiz Lieldienām) ieskaņas koncerts „Aiz loga pavasaris gavilē".
– Tā ir vokālo ansambļu sadziedāšanās, kurā piedalās septiņi vokālie ansambļi – četri no mūsu pašu novada, kā arī Madonas novada Degumnieku sieviešu vokālais ansamblis un divi kolektīvi no Dekšāru pagasta – jauktais ansamblis „Vālodzīte" un vokālā grupa „Ieklausies". Programmā katram ansamblim paredzēti trīs priekšnesumi, – „Staram" pastāstīja Varakļānu kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Kristīne Strode. – Pasākuma otrajā daļā – balle un lustīga pasēdēšana pie galdiņiem kopā ar grupu „Marchello". Tā kā uz otro daļu bija iespējams jau iepriekš pieteikties, jāteic, ka interesi par pasākumu jūtam.
Autore: BAIBA MIGLONE