ĒRGĻU saieta namā 10. aprīlī organizētā līnijdeju pasākuma „Aprīļa pilieni" moto – „Aprīlī ir jāsmejas".
– Programmā būs līnijdeju maratons vismaz 6 stundu garumā, deju starplaikos – priekšnesumi: sporta dejas, vēderdejas, dāmu dejas, joki, – stāsta ērglēniete Emma Cera, kas šobrīd uzņēmusies līnijdeju koordinēšanu Ērgļos. – Nepilnu gadu tikai kā esam atsākušas nodarbības, un mūsu pulciņš šobrīd ir ļoti sarucis. Pirms vairākiem gadiem, kad mūsu kolektīvs bija lielāks, Ērgļos jau bija šāds pasākums. Līnijdejotāji ir aktīvi ļaudis, un pasākumi viņiem notiek bieži, vismaz reizi mēnesī noteikti.
Šosestdien, piemēram, dejotājus pulcē arī pasākums Bauskā, savukārt Ērgļos savu dalību apliecinājušas līnijdejotājas no Ērgļiem, Liepkalnes, Sauleskalna, Mārcienas, Madlienas, Cēsīm, arī no Madonas un Kusas, bet pieteikšanās vēl jau turpinās.
Autore: BAIBA MIGLONE