10. aprīlī pulksten 18 Madonas kultūras nama vecākās paaudzes deju kolektīvs „Atvasara" aicina skatītājus uz jubilejas koncertu.
Kolektīvs nolēmis svinēt savu dzimšanas dienu, kam cipars ir visai interesants – „1 + 55 + 1".
– Deju kolektīva „Atvasara" 55 gadu jubileja paskrēja bez ievērības, tāpēc dejotāji beidzot atzīst, ka viņiem tomēr gribas dzimšanas dienas koncertu, – laikrakstam stāsta Madonas kultūras nama darbiniece Ināra Cakule. – Jaunums ir arī tas, ka kolektīvā notikusi vadības maiņa – kopš pagājušā gada rudens Valentīnu Zepu nomainījusi Maija Rijniece. Turklāt līdz ar jaunām asinīm vadītājas amatā pamainījies arī dejotāju sastāvs – kolektīvam piepulcējušies jauni dejotāji.
Skatītājiem svētku koncerts solās būt interesants arī no tā viedokļa, ka priekšnesumos redzēsim vairākus kultūras nama kolektīvus. Bez tam koncertu kuplinās deju kolektīva „Atvasara" sadarbības partneri un draugi no Ludzas, Saulkrastiem un Salacgrīvas.
Autore: INESE ELSIŅA