Martā BK "Madona/SEB" komandai ir noslēgušās cīņas Latvijas Republikas čempionātā Amatieru basketbola līgā.
Madonas komanda spēlēja Austrumu divīzijā, kur piedalījās 9 komandas, bija vēl Centra divīzija ar 12 komandām.
Mūsu divīzijā piedalījās šādas komandas: divas no Valmieras, divas no Cēsīm, pa vienai no Lielvārdes, Salacgrīvas, Gulbenes un Balviem. 16 spēlēs izcīnījām 5 uzvaras un cietām 11 zaudējumu, tādējādi ierindojoties 7. vietā un nekvalificējoties tālākajām cīņām 2. posmā. Ļoti daudzas spēles, spēlējot ar spēcīgajām līderu vienībām, noslēdzās ar ļoti nelielu punktu starpību, it sevišķi savās mājās, Madonas sporta centrā.
Ļoti grūti mums bija spēlēt, jo uz katru spēli praktiski savācāmies citādākā sastāvā. Tas saistīts ar studentu netikšanu uz spēlēm gan finansiālu apsvērumu, gan tālā ceļa, gan studiju un darba dēļ. Ja paskatāmies statistikas rādītājos, ļoti daudzos komponentos Austrumu divīzijā BK "Madona/SEB" spēlētāji ieņem augstākās vietas: J. Arcimovičam vidēji spēlē – 19 punktu, 2. vietu (11,7 atlecošās bumbas) spēlē ieņem M. Knostenbergs, 3. vietu ar 7,1 izcīnītu bumbu aizsardzībā – A. Škute, 45,5% trīspunktu metienus realizējis M. Rudovičs, ar visvairāk nospēlētajām minūtēm spēlē visas trīs pirmās vietas ieņem mūsējie – M. Knostenbergs, I. Ikstens, J. Arcimovičs. 1. vietā, saskaitot pārtvertās bumbas, ir M. Knostenbergs, bet ar vidēji 4,7 piespēlēm spēlē izceļas I. Ikstens.
Pēdējās trīs spēlēs laukumā tikāmies ar līderu komandām, tāpēc kopējā komandas statistika tika sabojāta un rāda, ka vidēji spēlē esam iemetuši 67,1, bet pretinieki mums – 78,8 punktus.
Liels paldies visiem spēlētājiem, īpaši studentiem, kā arī līdzjutējiem un, protams, SEB bankai un personīgi Pēterim Krūgaļaužam.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
komandas treneris
AUTORA foto