Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Panākumi valsts konkursā

Redakcija

Autors • 24.03.2010.

Burtu lielums

21. martā Rīgā, Pāvila Jurjāna mūzikas skolā, notika jauno pianistu valsts konkurss, kurā piedalījās Latvijas mūzikas skolu pārstāvji.

Konkursā spēlēja arī divas Madonas mūzikas skolas klavieru klases audzēknes, abas –
skolotājas Līgas Cepītes skolnieces.

9. klavieru klases audzēkne Sandija Veipa konkursā ieguva godpilno 2. vietu, savukārt 7. klavieru klases audzēkne Ilze Leve – atzinību. Kā panākumus komentē Madonas mūzikas skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte, no 23 visaugstākā līmeņa jaunajiem pianistiem šāds sasniegums abām mūsu meitenēm ir ļoti slavējams. „Madonas mūzikas skolas klavieru klases audzēkņiem līdz šim tik augstu vietu valsts konkursos nav bijis. Līmenis ir ārkārtīgi audzis, un īpaša atzinība par to pienākas skolotājai Līgai Cepītei, kas valsts konkursam sagatavoja divas audzēknes."

Jāpiebilst, ka reģionālajā mūzikas skolu audzēkņu konkursā Sandija Veipa ieguva 2. vietu, bet Ilze Leve – 3. vietu.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px