21. martā Rīgā, Pāvila Jurjāna mūzikas skolā, notika jauno pianistu valsts konkurss, kurā piedalījās Latvijas mūzikas skolu pārstāvji.
Konkursā spēlēja arī divas Madonas mūzikas skolas klavieru klases audzēknes, abas –
skolotājas Līgas Cepītes skolnieces.
9. klavieru klases audzēkne Sandija Veipa konkursā ieguva godpilno 2. vietu, savukārt 7. klavieru klases audzēkne Ilze Leve – atzinību. Kā panākumus komentē Madonas mūzikas skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte, no 23 visaugstākā līmeņa jaunajiem pianistiem šāds sasniegums abām mūsu meitenēm ir ļoti slavējams. „Madonas mūzikas skolas klavieru klases audzēkņiem līdz šim tik augstu vietu valsts konkursos nav bijis. Līmenis ir ārkārtīgi audzis, un īpaša atzinība par to pienākas skolotājai Līgai Cepītei, kas valsts konkursam sagatavoja divas audzēknes."
Jāpiebilst, ka reģionālajā mūzikas skolu audzēkņu konkursā Sandija Veipa ieguva 2. vietu, bet Ilze Leve – 3. vietu.
Autore: INESE ELSIŅA