Ērgļos biedrība "Vidzemes augstienes meži" 29. martā rīko gada atskaites sapulci, uz ko aicināti visi biedri un aktīvisti, novada privāto mežu apsaimniekotāji.
– Nu jau pagājuši četri gadi, kopš Ērgļos nodibināta biedrība "Vidzemes augstienes meži". Sapulcēsimies pulksten 16 biedrības telpās Ērgļos, Rīgas ielā 3, un pārrunāsim, kas paveikts, kopš izveidota biedrība, kā strādājām pagājušajā gadā, – uz sanāksmi aicina biedrības valdes priekšsēdētāja Biruta Nebare.
Autore: IVETA ŠMUGĀ