Lai arī Latvijas florbola čempionāta 1. līgā Madonas komanda sezonu noslēdza uz ne pārāk patīkamas nots – otrajā izslēgšanas spēlē mājās pret komandu „Talsi/ZZS" piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4 : 10 (kopvērtējumā 5. vieta), pielikt punktu florbola sezonai kopumā vēl ir par agru, jo nu kārta cīnīties izslēgšanas spēlēs ir pienākusi Madonas 2. līgas komandai, kas kopvērtējumā ir ierindojusies 3. vietā.
Izslēgšanas spēlēs piedalās vien četras no deviņām līgas komandām, un madoniešu pretinieki būs regulārā čempionāta 2. vietas ieguvēji „Pēdu nav/Burtnieku novads". Spēļu formula paredz, ka komandas aizvadīs vien divas spēles un tas, kurš summā gūs vairāk vārtu, cīnīsies par zeltu ar otra pusfināla pāra uzvarētāju.
Pirmā spēle notiks šopiektdien pulksten 19 Madonas sporta centrā. Komandas savā starpā jau divreiz šosezon ir tikušās, un katra ir guvusi uzvaru savā mājas spēlē. Madonieši pirmajā spēlē bija pārāki ar 5 : 4, bet otrajā piekāpās ar rezultātu
8 : 5.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS