VARAKĻĀNU pagasta Stirnienes pamatskolas direktore Aina
Grāmatniece saka: – Mēs, skolotāji, esam visnotaļ optimisti. Jau čakli strādājam skolā, pārskatām visus izdales materiālus, sakārtojam mācību kabinetus.
Ar prieku 3. septembrī sagaidīsim savus skolēnus. Skolotāji visi tie paši, kas iepriekš. Dzirkstelīte sirdī – atkal jauns mācību gads, kad katra diena nesīs kaut ko jaunu un skaistu gan skolēniem, gan skolotājiem. Ceram, ka skolēni pa vasaru būs izauguši gan garīgi, gan fiziski, ka viņi arī priecāsies par savu skolu. Diemžēl demogrāfiskā situācija ir tāda, ka jauno mācību gadu sāksim ar apvienoto klasi – no 1. līdz 4. klasei.
Stirnienes skolas telpas smaržojot pēc svaigas krāsas, viss tiekot darīts, lai pašiem un skolēniem būtu patīkami strādāt. Kopš vien pavīdēja datoru vajadzība, Stirnienes pamatskolā tika izveidota datorklase, pagājušajā mācību gadā tai tika paplašinātas telpas.
Autore: ASTRA ZAGORSKA