Otrdien, 16. martā, notika Madonas novada domes finanšu un attīstības komitejas sēde, kam sekoja domes ārkārtas sēde. Sēdēs tika izskatīti vairāk nekā 30 jautājumu.
Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters „Staru" informēja, ka sēdē tika izskatīti vairāki jautājumi, par kuriem deputāti aktīvi diskutēja.
– Lēmām par projektiem paredzētu kredītu ņemšanu. Izskatījām arī Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības priekšsēdētājas Jeuženijas Adamovičas iesniegumu saistībā ar dzīvojamo māju apsaimniekošanu. Esam izveidojuši darba grupu, kam būs jāizstrādā priekšlikumi ēku apsaimniekošanas darba uzlabošanai. Bija arī daži informatīvie jautājumi, tai skaitā pēc deputātu ierosinājuma domes attīstības nodaļa informēja par Madonas novadā esošajiem attīstības projektiem. Šis jautājums vien prasīja aptuveni divas stundas (darbs abās sēdēs ilga no pulksten 10 līdz aptuveni pulksten 20). Uzklausījām arī informāciju par Valsts zemes dienestu, – pastāstīja Andrejs Ceļapīters.
Deputāti arī pārcēla kārtējās domes sēdes datumu, jo tas iekrita 25. martā, kas ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Kārtējā Madonas novada domes sēde notiks 30. martā pulksten 10.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS