Naktī zagļi „viesojušies" Madonā, kur vairākām daudzdzīvokļu māju pagalmos novietotām automašīnām BMW un Mercedes Benz E270 nozagti atpakaļskata spoguļu stikli.
Materiālie zaudējumi, kas saistībā ar zādzībām radušies automašīnu īpašniekiem, svārstās robežās no 100 līdz 200 latiem. Zādzības konstatētas 17. marta rītā, un tās notikušas vairākās adresēs: Gaujas ielā 28, Rūpniecības ielā 20, Saules ielā 41a, Raiņa ielā 21a, Rūpniecības ielā 18, Rūpniecības ielā 18b. Aizvadītās nedēļas laikā līdzīga zagļu „rosīšanās" notika arī Cēsīs, kur vairākām māju pagalmos novietotām automašīnām nozagti atpakaļskata spoguļi. Policija lūdz atsaukties iedzīvotājus un informēt policiju, ja māju pagalmos aizvadīto dienu laikā esat ievērojuši svešas personas vai automašīnas. Anonimitāte garantēta.
Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
Vidzemes reģiona
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas
vecākā inspektore