Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Kausa izcīņa un čempionāts

Redakcija

Autors • 16.03.2010.

Burtu lielums

Marta vidū tradicionāli ziemas galda tenisa sezonai punktu pieliek šīs spēles cienītāji mūsu reģionā. Arī šogad divas dienas galda teniss valdīja Cesvaines sporta zālē.

Vispirms spēkiem mērojās skolu labākie galda tenisisti. Šogad gan jaunā variantā – bez vecuma ierobežojuma un komandā 2 zēni un 1 meitene. Savu ietekmi atstāja arī tas, ka galda tenisu no skolēnu kompleksā sporta spēļu kopvērtējuma rudenī izbalsoja, galvenokārt balsojot to skolu pārstāvjiem, kurās šo spēli nespēlē. Komandu skaits uzreiz kļuva vairāk nekā uz pusi mazāks – tātad balsojums ir bijis kļūdains.

Tas gan nemazināja sacensību intrigu, jo galvenie konkurenti – Cesvaines un Kusas jaunie galda tenisisti – bija klāt. Šoreiz mājinieki cesvainieši nebija viesmīlīgi un kausu viesiem neatdeva. Uzvarētāju komandā spēlēja Valters Kārkliņš, Vents Štrombergs, Roberts Mālkalns, Egija Akmentiņa. Otrajā vietā ierindojās Kusas 1. komanda –
Elvijs Aršvila, Toms Tipainis, Agita Šņucīte, bet trešajā – Kusas
2. komanda – Arvils Ertmanis, Jānis Bogdans, Ilze Pelše. Tālākajās vietās – Liezēres un Lazdonas skolu komandas.

Madonas novada atklātais čempionāts galda tenisā šogad nekāds atklātais neiznāca, jo ieradās tikai pašmāju spēlētāji no Madonas reģiona. Labākā Madonas reģiona galda tenisista nosaukumu vēl uz vienu gadu pārliecinoši ieguva Rihards Jēcis, visā sacensību laikā zaudējot tikai vienu setu otrās vietas ieguvējam Arnim Šahno. Bronzas medaļa tika Jānim Kalniņam. Dāmu konkurencē nemainīgi labākā – Veronika Kalniņa, otrā – Zinta Gulbe.

Nav grūti ievērot, ka medaļu ieguvēji ir sportisti senioru gados, jo galda teniss ir demokrātisks sporta veids. No jaunās paaudzes spēlētājiem labākie šajā čempionātā bija Armands Kecko – piektā vieta, Edijs Dzenis – septītā vieta, Valters Kārkliņš (labākais no skolēnu sacensībām) – devītā vieta.

Čempionāts izskanējis – uz tikšanos pēc gada!

Autors: ZIGMĀRS GULBIS,
tiesnesis

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px