Ceturtdien, 18. martā, pulksten 18 Madonas novada bibliotēkā tiks atvērta Sarmītes Radiņas jaunā dzejas grāmata „it kā pelnīti, it kā par velti".
Tā ir piektā autores dzejoļu grāmata, un izdevuma atvēršanā piedalīsies mūziķis Uldis Fridrihsons, kā arī Jērcēnu pagasta teātris. – Es pati runāšu par pieciem gadalaikiem gan dabā, gan manā pasaulē, – laikraksta uzrunāta, ieskicē Sarmīte Radiņa.
– Piektais gadalaiks ir mīlestība, un bez mīlestības es personīgi nemaz nevaru būt.
Tā kā grāmatu „it kā pelnīti, it kā par velti" Sarmīte Radiņa jau aizsūtījusi pārnovadu dzejniekiem jeb savējiem, sarīkojumā, iespējams, dzirdēsim autores dzeju arī viņas kolēģu lasījumā.
Autore: INESE ELSIŅA